Części Zamienne

W zakresie obsługi części zamiennych jak i serwisu, IVECO oferuje swoim klientom możliwość użytkowania pojazdu z pełnym przeświadczeniem, że towarzyszy jej doświadczenie oraz wysoka jakość naszej sieci dealerskiej. W rzeczywistości bowiem, niezawodność pojazdu powiązana jest ściśle z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów i serwisu, oferowanych właśnie wewnątrz całej naszej sieci.

Zapewnienie najwyższej efektywności pracy pojazdu to zagwarantowanie jednakowych parametrów jakościowych części zamiennych IVECO jak i serwisu wewnątrz sieci. W tym celu, profesjonalny i wysoko-wykwalifikowany personel IVECO jest szkolony w specjalistycznych centrach szkoleniowych dostępnych dla wszystkim partnerów naszej sieci. Nasi klienci mają pewność, że w dowolnym punkcie serwisowym, w dowolnej części świata, mogą liczyć na wszechstronną obsługę i terminową dostawę zamówionych części.

Nowatorski system zarządzania magazynami centralnymi IVECO, łączący 5 europejskich magazynów (Bielsko-Biała, Turyn, Madryt, Winsford, Langenau) umożliwia łączność w czasie rzeczywistym z dowolnym, lokalnym magazynem części lub punktem dealerskim sieci.

Czynne:

  • poniedziałek - piątek: 7:00 - 20:00
  • sobota: 7:00 - 14:00

magazyn@iveco.szczecin.pl
tel. 91 469 20 51 w. 28